World Cancer Day: 4 лютого Всесвітній день боротьби проти раку

февраля 03 2017 размер шрифта уменьшить размер шрифта увеличить размер шрифта
0
Оцените материал
(0 голосов)

4 лютого щорічно увага світової громадськості спрямована на організацію боротьби проти раку.

Завдяки допомозі Всесвітньої організації охорони здоров'я, Міжнародний союз з боротьби з онкологічними захворюваннями (UICC) проголосив цю дату всесвітнім днем боротьби проти раку.

Міжнародний день боротьби з онкологічними захворюваннями єднає усіх людей у визначеності проблеми захворюваності на рак як такої, яку треба вчасно діагностувати, контролювати спосіб життя (виключити шкідливі звички і залучитися до здорового способу життя), а також лікувати належним чином.

З кожним роком в Україні зростає кількість жінок, хворих на рак молочної залози. Ця проблема залишається актуальною, адже поряд з існуючими методами лікування розробляються нові методи і нові лікарські форми, що допомагають подолати хворобу.

 Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробничий центр "Альма" бере безпосередню участь при наданні паліативної допомоги жінкам з онкологічними захворюваннями, патологічними змінами, вродженими вадами молочної залози. Це новітній заклад, основним напрямком діяльності якого є здійснення розробки та реалізації державних науково-технічних та соціально-економічних програм.

 З 2014 року ТОВ "Науково-виробничий центр "Альма" є ексклюзивним представником німецької компанії Amoena в Україні.
Назва amoena походить від латинської назви "amoenus", що означає витончений, прекрасний. Це відображає основну мету діяльності компанії - допомогти жінкам після мастектомії відновити природну красу і жіночність, надаючи їм відчуття впевненості і безпеки.

Компанія Amoena об'єднує жінок зі всього світу з проблематикою раку грудей. Продукція Amoena, яка добре відома жінкам у Європі, тільки нещодавно стала доступною в рамках державної програми протезування і для українських жінок. Більшість жінок, які перенесли рак молочної залози, вже оцінили як можна значно поліпшити якість свого життя після оперативного втручання та вчасно отримати допомогу при одужанні.

 Центр Альма спрямовує свої зусилля на консолідацію жінок до надійного кола осіб, де можна бути почутим і потрібним. Основними засадами діяльності центру є повернення жіночності, краси і впевненості у собі красивої половини людства.

Прочитано 583 раз

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

Нам важно ваше мнение!

Какая медицина у вас вызывает больше доверия?

Мы на FaceBook

 

Группа на FaceBook

3